اخرین محصولات

زنجیر صنعتی شماره ۵۰ هالوپین(hp)

زنچیر صنعتی 50 هالوپین

یکی از قطعاتی که در فرایند انتقال نیرو نقش به سزایی دارند ،زنجیر صنعتی شماره ۵۰ هالوپین(hp) می باشند.زنجیرهای انقال نیرو که جزو زنجیرهای صنعتی می‌باشد در صنایع امروز نقش حیاتی و کاربردی دارند.که از ساده ترین کاربردهای این نوع زنجیرها دارند میتوان در موتور سیکلت و دوچرخه نام برد .یکی از قطعاتی که می توان گفت کاربرد مشابه با این قطعات دارند تسمه انقال نیرو نیرو می باشد.

 

زنچیر صنعتی 50 هالوپین

در مکان های از زنجیر صنعتی شماره ۵۰ هالو پین (hp) به جای تسمه انتقال نیرو استفاده میشود که طول مسیر انقال نیرو زیاد باشد و همچنین احتمال وارد شدن ضربه و وجود وسایل نیز  و برنده در طول مسیر داشته باشد.

یکی دیگر از خصوصیاتی که زنجیر صنعتی شماره ۵۰ هالوپین(hp) دارد ، این قابلیت می باشد که این زنجیرها می توانند در طول محور خود با چندین چرخ دنده درگیر شوند .

ساختار این نوع زنجیر ها به گونه ای است که حرارت و دمای بالا در آن تأثیری ندارد و در فرایند کاری این زنجیر ها تاثیر گذار نمی باشد ،همچنین از دیگر قابلیت های  این زنجیرها این موضوع می‌باشد که  الودگی ه‍ای محیطی نیز در فرایند این زنجیرها هیچ خللی ایجاد نخواهند کرد.

از معایب این زنجیرها میتوان به قیمت گران و همچنین وزن بالای آنها اشاره نمود که در کنار سر صدای زیادی که دارن کار با این نوع زنجیر ها را تا حد زیادی کم کرده است.

 

 

زنجیرهای کشاورزی شماره 50 هالوپین که به اختصار به آنها زنجیرهای hp یا سوراخدار نیز گفته می شود دارای کار بردی به همانند زنجیرهای صنعتی ساده می‌باشند . اما نکته ای که این زنجیر ها را نسبت به زنجیرهای دیگه متفاوت کرده است این موضوع است که این زنجیرها ها در هر لقمه خود دارای سوراخ هایی می‌باشد ،که این سوراخ ها این قابلیت را برای ما ایجاد میکنند که بتوانیم در هر لقمه میله یا اصطلاحا پین هایی را رد کنیم .

اگر بخواهیم با مثال ساده این موضوع را توضیح دهیم می‌توانیم به این کیس اشاره کنیم فرض کنید در توری نقاله فلزی با استفاده این زنجیرها در دو طرف طور و اتصال زنجیره توری توسط پین ها حرکت قدرتی تذکر و همچنین دقیق تر را برای طوری به وسیله چرخ دنده‌ها به وجود می آوریم.

 

عرضه لوازم یدکی ماشین آلات کشاورزی

نحوه خرید زنجیر صنعتی شماره ۵۰ هالوپین (hp):

شما میتوانید برای خرید این زنجیر کشاورزی شماره 50 هالوپین با کارشناسان فروش فروشگاه گودرزی مهر در تماس باشید.

فروشگاه گودرزی مهر نمایندگی رسمی زنجیر دونگا ، و همچنین نمایندگی انحصاری زنجیر هامبورگ در ایران می باشد.شما می توانید  از فروشگاه گودرزی با خیال آسوده از اورجینال بودن و قیمت مناسب خرید خود را انجام دهید .

برای استعلام قیمت به روز محصولات میتوانید از طریق فرم استعلام قیمت و همچنین برای مشاوره با کارشناسان فروش می توانید با شماره های درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

صفحه اینستاگرام گودرزی مهر را برای اطلاع از آخرین تخفیف ها حتما دنبال کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *