اخرین مقالات سایت, دسته‌بندی نشده

همه چیز در مورد بلبرینگ c3

بلبرینگ skf c3

یکی از قطعات پر در مصرف در صنایع بلبرینگ ها می‌باشند .از پر مصرف ترین قطعاتی که به صورت عمومی مورد استفاده قرار میگیرند بلبرینگ  c3 می‌باشد.البته این قطعات به دلیل استفاده های زیادی که در صنایع دارد در  مدل های بسیار زیادی تولید و با برندهای مختلف روانه بازار می شوند .

 

بلبرینگ C3

ازالمان های مهمی که در ساخت و تولید بلبرینگ ها بسیار حائز توجه است سرعت دوران یا چرخش آنها در زمان کارکردشان  می باشد .

در دستگاهای صنعتی باید به این نکته توجه کرد که سرعت بلبرینگ که میخواهید برای دستگاه خود تهیه کنید،باید متناسب با قطعات مرتبط با بلبرینگ c3 باشد.یعنی سرعت چرخش و دوران آن با قطعات دستگاه هماهنگ باشد.

 

بلبرینگ

زمانی که دستگاه و قطعات مرتبط با بلبرینگ دارای سرعت معمولی باشد ،میتوانیم از بلبرینگ های که دارای سرعت معمولی هستند در دستگاه خود استفاده کنیم ،اما زمانی دستگاه و قطعاتی که با بلبرینگ ما در ارتباط هستند دارای سرعت بالایی باشند ،استفاده از بلبرینگ های معمولی باعث میشود که بلبرینگ استفاده شده به اصطلاح گریپاژ کند .زیرا در سرعت بالا به علت بالا رفتن دمای قطعات دچار انبساط میشوند ، همین امر گریپاژ در بلبرینگ را به دنبال دارد .

کارخانه های سازنده بلبرینگ با وجود آمدن این مشکل ،به دنبال راه حلی بودند که با تولید بلبرینگ های با تلرانس بالا این مشکل را حل کردند .به این تلرانس ها اصطلاحا لقی بلبرینگ نیز گفته می شود .که به  اختصار به این بلبرینگ بلبرینگ c3 گفته میشود .

استفاده از بلبرینگ های c3 موجب شد تا این قطعات در سرعت های بالا نیز با وجود انبساط زیاد به درستی به کار خود ادامه دهند .

اگر شما نیز دستگاهی دارید که در آن از بلبرینگ استفاده می کنید. حتما باید به سرعت و میزان حرارت دستگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. تا از مشکلات به وجود آمده احتمالی بعدی جلوگیری به عمل آوریم .

بلبرینگ c3 ناچی

بلبرینگ c3  خود دارای مدل های مختلف و تحت برندهای مختلف تولید میشوند که در مقالات بعدی به صورت کامل به بیان ویژگی های هر یک خواهیم پرداخت .

نحوه خرید بلبرینگ c3

ما در فروشگاه گودرزی مهر انواع برند ها مدل های مختلف بلبرینگ های پر سرعت برای شما تهیه نموده ایم که شما بسته به نیاز خود میتوانید آن را به صورت انلاین خریدار نمایید.

شما می توانید برای خرید بلبرینگ های c3با کارشناسان فروش فروشگاه گودرزی مهر در ارتباط باشید راه های ارتباطی ما در صفحه تماس با ما موجود می‌باشد .همچنین میتوانید برای استعلام قیمت بلبرینگ c3 با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *