استان مازندران, بابل

قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل

خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل

خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل و سایر لاستیک های شنی موجود در بازار ایران را میتوانید در بارزگانی گودرزی مهر از طریق شماره تماس های واحد فروش استعلام بگیرید.

فرم استعلام قیمت

شماره تماس های واحد فروش :

ورود به پیج اینستاگرام بازرگانی گودرزی مهر : @goudarzimehr_shop

09111115925 09111145925
01132192219 01132195530
01132196734

خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل

یکی از مهمترین ماشین آلات کشاورزی که کاربرد بسیار فراوانی دارد کمباین است. کمباین در لغت به معنی ترکیب می باشد و این ماشین کشاورزی برای برداشت محصولات دانه دار استفاده می شود که عملیات ترکیبی درو کردن، کوبیدن (خرمن کوبیدن) و جداسازی دانه از ساقه محصول را انجام می دهد.

یکی از مزیت های بارز این ماشین کشاورزی کم کردن تعداد نیروی انسانی و اتوماتیک کردن فرایند برداشت محصول و برداشت بیشتر محصول می باشد.

"</p

مشخصات لاستیک شنی های بازرگانی گودرزی مهر

بازرگانی گودرزی مهر با حدود 50 سال سابقه فعالیت در زمینه فروش ادوات کشاورزی از قبیل : لاستیک شنی ، تسمه ، بلبرینگ ، زنجیر های صنعتی ، گریس نسوز و … همواره در تلاش بوده محصولات مورد نیاز مشتریان عزیز را با بالاترین کیفیت ، در اختیارشان قرار دهد.

از آنجایی که در شمال کشور عزیزمان ایران ، فعالیت های کشاورزی و برنج کاری ، نسبت به گذشته ، به طور محسوس رشد چندین برابری داشته است ، به همین جهت ادوات و ماشین آلات مرتبط  با این زمینه نیز رشد زیادی داشته است.

یکی از این ماشین آلات ، کمباین میباشد که یکی از چندین قطعات مهم در کمباین ، لاستیک شنی میباشد. در این خصوص ، یکی از دغدغه های اصلی طالبان لاستیک شنی ، خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین میباشد.

بازرگانی گودرزی مهر علاوه بر اینکه شرایط خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل و سایر شهرهای مازندران را برای مشتریان عزیز خود فراهم کرده ، همواره برای ارائه دادن بهترین کیفیت نیز در  تلاش بوده است.

"</p

برند لاستیک شنی بازرگانی گودرزی مهر

برندی که بازرگانی گودرزی مهر درحال فعالیت با آن است ، برند هامبورگ-HAMBURG میباشد.

نام لاستیک های یاشکو-YACHOO سالهاست که بر سر زبان متخصصان کمباین آمده و جزو محبوبترین لاستیک ها میان این دسته از عزیزان شده است.

ترکیب همکاری بازرگانی گودرزی مهر با برند هامبورگ-HAMBURG و شرکت سازنده لاستیک شنی یاشکو-YACHOO ، محصولی با کیفیت و دوام بینظیر ، با نام ، هامبورگ یاشکو | HAMBURG-YACHOO را خلق کرده.

"</p

مشخصات فنی لاستیک شنی کمباین ها

مشخصات فنی لاستیک های شنی کمباین بر اساس عرض لاستیک ، فاصله گام ها(دندانه ها) و تعداد گام ها (دندانه ها) میباشد.

برای مثال : لاستیک شنی 52*90*550 به این صورت خوانده میشود که :

عدد 550 : عرض لاستیک ( 55 سانتی متر )

عدد 90 : فاصله بین گامها (دندانه ها)  ( 9 سانتی متر )

عدد 52 : تعداد گامها(دندانه ها)

لازم به ذکر است شماره فنی لاستیک های شنی مختص هر کمباین  در دفترچه راهنمای آن کمباین آمده است که ما نمونه ای از مشخصات فنی لاستیک شنی کمباین را در تصویر زیر به شما نشان میدهیم.

"</p

 

چرا خرید لاستیک شنی از بازرگانی گودرزی مهر بصرفه است؟

این موضوع که چرا خرید لاستیک شنی از بازرگانی گودرزی مهر بصرفه است چند دلیل اصلی و قانع کننده دارد.

یکی از موارد بسیار مهم این بحث ، واردات مستقیم و بدون واسطه لاستیک شنی هامبورگ یاشکو | HAMBURG-YACHOO و سایر محصولات با این برند میباشد. 

یکی دیگر از موارد مهم این است که ، خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل و سایر شهر های مازندران و سراسر ایران با برند هامبورگ یاشکو مستقیما توسط بازرگانی گودرزی مهر اعلام میشود.

به همین دلیل ،چون  تنها وارد کننده لاستیک شنی های هامبورگ یاشکو | HAMBURG-YACHOO این بازرگانی میباشد ، اعلام قیمت ها و ارائه محصولات در بابل و سایر شهرهای مازندران و سراسر ایران تماماً زیر نظر بازرگانی گودرزی مهر انجام میشود.

"</p

شرایط خرید این محصول

مردم عزیز شمال کشور و علی الخصوص کشاورزان و فنی کاران بزرگوار شهر بابل این موضوع را میدانند که بازرگانی گودرزی مهر ، همیشه سعی کرده شرایط پرداخت را با توجه به موقعیت دشوار بازار ، جوری فراهم سازد که تمامی عزیزان بتوانند محصولات مورد نظر خود را تهیه کنند.

از آنجا که بارها پیش آمده که بسیاری از کشاورزان و متخصصان ماشین آلات کشاورزی ، به دلیل شرایط سخت اقتصادی و هزینه ی زیاد سرویس کمباین و سایر ادوات کشاورزی مجبور به فروش کمباین یا تغییر شغل شدند ، مجموعه ی ما تصمیم گرفته تا شرایطی را برای این عزیزان فراهم سازد که همه شرایط خرید داشته باشند. 

خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل

پرداخت چکی

خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل و سایر شهرها با چک ؟!!!

با اینکه در اکثر موارد ، فروشندگان ، فروش محصولات خود با چک را نمیپذیرند ، مجموعه ی ما از آنجا که به تمامی مشتریان عزیز خود اعتماد کامل دارد ، این شرایط را فراهم ساخته تا خریداران بزرگوار لاستیک های شنی و سایر محصولات مرتبط کشاورزی را شرایطی خریداری کنند.

برای اطلاع از شرایط پرداخت حتما با کارشناسان فروش ، که شماره های تماس در ابتدای مطلب ذکر شده ، تماس حاصل فرمایید.

تخفیفات ویژه لاستیک شنی

خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل و سایر شهرهای استان مازندران و دیگر استان های شمالی تبدبل به یک بحث داغ میان کشاورزان  متخصصان کمابین ، شده است.  مجموعه ی ما علاوه بر شرایط پرداخت ویژه محصولات خود ، تخفیفات استثنائی نیز در نظر گرفته که مطمئناً از این شرایط تخفیف نیز غافلگیر خواهید شد.

خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل

مشاوره رایگان

شما میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان در رابطه با خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل و سایر شهرها و همچنین سراسر ایران ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان فنی این مجموعه همواره آماده پاسخگویی در رابطه با خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل و سایر  شهرها میباشند تا شما سروران گرامی بهترین و مناسب ترین اسنتخاب و خرید را داشه باشید.

خرید و قیمت لاستیک شنی کمباین در بابل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *